Jmenuji se Ruda Linhart a jsem fotograf. Původně jsem se orientoval pouze na focení přírody a wildlife, a to až do doby, kdy mě v roce 2010 požádal kamarád o nafocení své svatby. Akce dopadla úspěšně a já díky tomu mohl objevit zcela nový směr, kterým jsem se chtěl dále ubírat. Od té doby začaly nabídky a příležitosti fotit svatby přicházet ze všech stran a já jsem věděl, že to nebyla jen náhodná známost, ale láska na celý život.

Podobně jako při focení přírody, snažím se v průběhu svatebního dne být především tichý pozorovatel, který sleduje a zaznamenává momenty a události kolem, ale do dění aktivně nevstupuje. Do fotografií se snažím vložit emoce a neopakovatelnou atmosféru tak, aby mé snímky novomanželům vždy věrně připomínaly jeden nezapomenutelný den v jejich životě. S postupem času a přibývajícími svatbami jsem se vyprofiloval na fotografa, který kombinuje reportážní a portrétní styl.

Pokud Vás zaujala má tvorba a přemýšlíte o mně jako o možném fotografovi na Váš velký den, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi setkám a připravím nabídku na míru.