Individuální přístup

Každá svatba je originální, jiná a neopakovatelná. Každý pár má jiné požadavky a jinou představu o výsledných fotografiích. Vždy se snažím vyslechnout přání snoubenců a vyjít maximálně vstříc.

Zkušenosti

Chystáte svatbu v kostele? Na zámku? Na zahradě? Za několik let fotografování jsem na svatbách zažil ledacos a mám tak zkušenosti s tradičními i těmi méně tradičními obřady.

Dostupnost

„Od Jasině do Aše, republika je naše“ říkávalo se za první republiky. Tu dobu sice už ani moji rodiče nepamatují, ale ať už si své ANO chcete slíbit v Praze (kde momentálně bydlím) nebo třeba v ukrajinské Jasini, vždy je možnost se domluvit, svůj cestovatelský radius nemám nijak omezen.

Od rána do noci

Rozhodujete se, zda mít na fotkách ranní přípravy nevěsty nebo večerní veselí Vašich přátel? A proč ne obojí? Nezřídka se stává, že fotím od sedmé hodiny ranní až do doby, kdy by většina jiných fotografů (i svatebních hostů) už definitvně odpadla.

Předsvatební setkání

Snoubencům vždy zdarma nabízím předsvatební setkání, na kterém domluvíme veškeré podrobnosti ohledně svatby, svatebního focení a navzájem se trochu poznáme.

Kvalita a spolehlivost

Fotografie předávám profesionálně upravené a v plném rozlišení. Doba zpracování je obvykle jeden měsíc. Záloha dat je samozřejmostí.